Frigoriferin BIRA

Shitet nga: Mentor 13 Shk 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigoriferi punon shum mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim