Friz 410 L

Shitet nga: Naim Thaqi 06 Mar 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes Friz 410 Litra ne gjendje perfekte mund te na gjeni ne komoran. Per me shum kontaktoni ne 044304013 dhe ipko 049304013
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim