Friz me ngrimje te thelle

Shitet nga: naimi 07 Nën 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet frizi me ngrimje te thelle ne gjendje te rregullt 125l

si edhe shume te tjere gjendemi ne Komoran perballe shkolles fillore

per me shume kontakto tel: 044304013
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim