Friz

Shitet nga: Leka 08 Sht 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
FRIZ I 500L I AKULLOREV BAN EDHE PER SHTEPI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim