Laktofriz

Shitet nga: naim 15 Dhj 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Ftohes per qumesht he gjendje the rregullt .
Per me shum kontakto:044304013
Gjendem me komoran perball shkolles.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim