Motorrin per friz

Shitet nga: shitet 19 Pri 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes motorrin per friz ne gjendje te rregullt friz 410 litra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim