Plloqa frigorifer aparat cafe toster

Shitet nga: denis 21 Jan 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
55 euro plloqat .70euro frigoriferin .70 euro aparatin e cafes+e ka edhe toster
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim