Thika profesionale

Shitet nga: Xxxxxxx 14 Tet 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   370 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes thika profesionale per kuzhin te ardhura nga zvicrra me garancion 30 vite.qmimi i tyre nga fabrika eshte 695 siq Mund te shihet ne foto por qmimi i tyre per shitje tani eshte 370.ju falemnderit per mirkuptim mund te na Kontaktoni ne viber Öse Edhe ne whatsapp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim