Vitrin per torte sallata

Shitet nga: vitrin per torte 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR   470 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes vitrin per ambelsira,sallata e ardhur nga gjermania dhe eshte ne hjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim