friz me ngrirje te thelle

Shitet nga: naim 31 Tet 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes frizin ne gjendje te rregullt i ardhur nga gjermania . per me shum nr. 044304013
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim