Kamin

Shitet nga: Doni 25 Tet 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Kamin per xemje qendrore 44 kw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim