Qymyr koks

Shitet nga: Arianit 26 Shk 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

19 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
qymyr koks ne copa te vogla ndersa hi ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim