Shporet elektrik

Shitet nga: Privat 27 Tet 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shporet ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim