Thika

Shitet nga: Xxxxxx 25 Dhj 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR   370 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Thika profesionale per kuzhin te ardhura nga zvicrra ne garancion 30 vite ju mirpresim mund te na kontaktoni ne viber +37744170855. Ndrrim i mundshem me qka t'um konvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim