shes tre mini loptop 13 inch ekranin

Shitet nga: safet 01 Tet 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   150 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
shes tre loptopa nja toshiba
n2 lenova
tret jan ne gjendje te mir
kan windows 7
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim