Lavatriqe

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: meti 21 Maj 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   140 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
SERVISI GORENJE NE SHITJE LAVATRIQEN TE MARKES GORENJE ELKTONIKE ESHT NE GJENDJE TE REGULLT NA KONTAKTO 044 831 072 EDHE NE VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim