Lavatriqe Gorenje

Shitet nga: xxxxxxxxx 12 Pri 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet per pjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim