Lavatriqe bosch silver

Shitet nga: sadik 27 Shk 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
lavatriqe gjermane , 1 muaj garanciom eshte ne gjendje te rregullt , cmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim