Lavatriqe gorenje

Shitet nga: Fisnik 27 Shk 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
lavatriqe gorenje ne gjendje te rregullt , 1 muaj garancion , cmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim