Maqin per rroba

Shitet nga: besmir 24 Jan 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
shes maqinen per rroba ndezet por e ka rregullatorin e prishur ama nreqet qmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim