Maqina Gorenje ne Gjendje te rregult pune

Shitet nga: Ardian 30 Nën 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

59 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet makina ne gjendje te rregullt Modeli Gorenje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim