Rrobalarese AEG Defekt

Shitet nga: gorenje 08 Nën 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   99 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes makinen per larjen e rrobave AEG 750 DEFEKT

gjthashtu shes shporet te rrymes punon shum mir dhe frigorifer
049441383
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim