Rrobalarese te ndryshme

Shitet nga: naim 26 Gsh 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
shiten te gjitha ne foto
qmimet sipas marrveshjes

gjendemi ne komoran perballe shkolles

tel 044304013 049304013
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim