Shiten 2 Lavatriqe

Shitet nga: Afrim 19 Shk 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes 2 maqina te larjes njera osht firm AEG dhe tjetra Gorenje . Maqinat jan ne gjendje te rregullt arsyeja e shitjes jan se nuk me newojiten . qmimet jan 100 euro njana 100 tjetra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim