2 plloqa me rrym dhe 2 me plin

Shitet nga: Arianit 04 Mar 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
2 plloqa me rrym dhe 2 me plin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim