Elind 3

Shitet nga: Arben 06 Mar 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes elindin 3 ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim