Kaftor

Shitet nga: Sabit 14 Jan 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Eshte i perdor 2 vite.Per nje shtepi deri dy gat eshte ideale e ka hapsiren edhe per pelet kurse eshte blere tek Gorenja Printy.Te gjithe ata te cilet jane te interesuar eshte mire te vini me nje profesionalist ne kete fush besoj qe edhe ai apo ajo do te siguroj te njeta fjale!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim