Kamin

Shitet nga: Petrit 25 Shk 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kamin per dru dhe qymyr per shpi deri 2 gat paisje per nxemje qendrore,eshte perdorur 1Vjet.
Kamin i cili eshte ne gjendje te regullt dhe mund te perdoret menjeher per shtepin e juaj.
Arsyeja e shitjes eshte se kemi vendosur te marrim nje kamin me pellet kurse eshte vetem te lavderohet per ata te ciilet kan kohe ti rrin gati me qymyr dhe dru !
Firma eshte Gorenje....(Cmimi eshte fiks)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim