Lavatriqe

Shitet nga: Gentrit 03 Pri 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet makina per larjen e teshave (rrobave). E ardhur nga Gjermania. Ne gjendje te rregullt dhe me cmim te volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim