Nxemje Qendrore 25 KW

Shitet nga: Sabit 26 Sht 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shporet me rryme per nxemje qendrore e cila eshte e perdort vetem 1 vit dhe ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim