Panele solare për energji termike

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.T.P."L.L-SOLARI" 09 Gsh 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Seria IPJG
Ngrohje uji solar, pa presion, kompakt ( I sheshtë)
Specifikat teknike:
1.Pjesa e brendshme: SUS304-2B ose 316L, çelik qe nuk ndryshket, teknologji e saldimit me laser.
2.Vakumi i gypave: shtrese me efikasitet te larte, 47x1500/58x1800mm gyp vakumi, rezistenca ndaj breshëritë 25mm-40mm
3.Pjesa e jashtme: çelik I ngjyrosur me përzierje alumin-zink/SUS 304 çelik I pandryshkshëm, teknologji jo e salduar.
4. Shtresa izoluese: densitet i larte poliuretani , ruajtje efikase e nxehtësisë per 72 ore.
.
5.Korniza: çelik I pandryshkshëm/aliazh alumini/çelik i galvanizuar. Anti-korroziv dhe anti-ultraviolet.
6.Kapaciteti: 150L1300 euro,200L1500 euro, 250L1700 euro,300L1900 euro 360L2100 euro, dhe 400L 2300 euro, prej 05 marsit deri me 05 prill dote ket zbritje deri ne 15%
Nr:mobi +38649685757 viber
SASIJA E LIMITUAR!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim