Prity kamin 40KW

Shitet nga: Sabit 26 Sht 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Eshte blere nga Firma Gorenja e cila eshte perdor vetem per dy dimra kurse eshte ne gjende komplet te rregullt per tja filluar nje dimer te nxeht.
Kurse ky kamin e ka edhe funksionet jo vetem per dru dhe qymyr por edhe per pellet pjesat e se ciles ju duhet te bleheni extra tek gornja ndersa parashtrohet pytja pse po don me shit?Arsyja eshte sepse tash kemi filluar te banojm edhe ne katin e tret kurse kamin i cili eshte ne gati paradhenes na duhet nje kamin ma i madh kurse per nje shtepi 2 kat eshte e mjaftueshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim