Rrym - plin

Shitet nga: Arianit 26 Shk 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim