STUF

Shitet nga: Muhamet 21 Nën 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Ne gjendje te rregullt , nuk është i demtuar askund, Çmimi i volitshem, vlen te ceket se është vetem një dimer i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim