Shitet nxemsja Termo Elind eshte shum e mire dhe n

Shitet nga: Lani 01 Shk 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Nxemsja Termo Elind ne gjendje shim te mire dhe ngroh mw kapacitet shim te laryr dhe eshte qmim i arsyeshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim