Shporet Elektrik

Shitet nga: Jashar Halilaj 02 Pri 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes shporetin elektrik alfa plam i perdorur shum pak e shes per arsye se e kam bler nje shporet montues shporeti eshte shum i ruajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim