Shporet smederevo

Shitet nga: habib 30 Tet 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet shporeti per shkak se kam bler alfa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim