Shporeti me Plin dhe me rrym garancion deri ne s..

Shitet nga: Shporet me plin edhe me rrym 05 Maj 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet shporeti me plin dhe dy plloqa me rrym osht shum i rujtun pak i perdorur sikur i ri,Furren e ka me plin .. Garancion ka hale vjen pa boc . Flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim