Skara pulav

Shitet nga: Avni 12 Pri 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Skara ne gjendje ta rregullt asht me prush
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim