Stufë ne gjendje te rregullt

Shitet nga: Muhameti 24 Dhj 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Në gjëndje të rregullt,ju garantoj, i perdorur vetem njê dimër,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim