shitet kamina

Shitet nga: Valon 01 Nën 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kamina e perdorur jo shm shitet me pjeset perberse qmimi i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim