Bojler

Shitet nga: Bojler 13 Pri 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Shes bojlerin e kuzhines te firmes ARISTON.Bojleri esht fare pak i perdorur esht shum cilesor dhe jashtzakonisht i mir por per shkak te ndrrimit te kuzhines po e shes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim