Ore dhe mats i tepratures per lokale apo markete

Shitet nga: Dimi 16 Mar 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Shes Ore me masi e teperatures per lokale apo popa te benzin per jasht, eka edhe digitroni siq shihet edhe ne foto, asht e gjat 1,72 mm,dhe e gjan esht 72
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim