Satalit

Shitet nga: Albion 22 Shk 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Shes satalitin per programe te ndryshme ne gjendje shum te Mir dhe Po ashtu resiverin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim