Aparate elektronike

Shitet nga: Gjergj 29 Mar 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Të tjera
1.-Brusha elektronike per dhemb ( 10 euro copa); 2.-Aparata per kafe,makiato (shtepiake)-50 euro copa. 3.-Brush per pastrimin e protezave (40 euro) 4.-Prerse dokumentash te panevojshme ( 8 euro copa) ; 5-Aparat per zierje (10 euro copa);6 Aparat per forma te ndryshme te embelsirave ( 10 euro copa) Te gjitha kto aparate jan te importuara nga jasht vendit dhe jan te paperdorura.Sasia sipas kerkeses.Pres bleres serioz! , Faleminderit per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim