Makin per prodhimin e akullit

Shitet nga: Akull 10 Krr 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Të tjera
Makin per prodhimin e akullit ne gjendje te shkelqyer me kapacitet 12 cop ne gjdo 8 minuta si dhe me 3 forma akulli.viber +37744777342
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim