Shporet me dru. qymyr

Shitet nga: meda 07 Dhj 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Të tjera
Shporeti asht hoshseven tuk me pllak dhe vendi ko ngarkohet asht prej gusi ose gize shporeti asht i bler vitin e kaluar 280 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim