Shporeti elektrik

Shitet nga: Gentrit 11 Mar 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   100 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Të tjera
Shitet shporeti elektrik i ardhur nga Gjermania dhe ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim