Qafore unaz dhe vath jan pun dore

Shitet nga: xxxx 28 Shk 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Për femra
shes qafore bylyzyk dore unaz dhe vath jan pun dore jan me rruza gurit te punuar sipas porosis ne mund te punojm edhe ngjyra te tjera ju mire presum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim