Kasatafon i automjetit dvd

Shitet nga: fatmir 03 Mar 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Drenas
shes kasetafonin audiola dhe esht dvd i ardhun nga italija ma shum informata kontakto ne ket numer 044452949
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim